Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda on üçüncü webinarımız “Çelik Malzemelerde Optik Mikroskop İncelemeleri ve Görüntü Analiz Sistemi İle İnklüzyon Tiplerinin Belirlenmesi” başlığında 14 Temmuz 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır.

Karfo Endüstriyel firmasından Sayın Gökay Yöndem ve Sayın Cemal Torlak çelik malzemeler özelinde optik mikroskop incelemeleri ve inklüzyon tiplerinin analizine dair püf noktaları paylaşacak ve sonrasında katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 14 Temmuz Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Karfo Endüstriyel firmasından Sayın Gökay Yöndem ve Sayın Cemal Torlak tarafından gerçekleştirilecektir.

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler

• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome

• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere aşağıdaki formu doldurarak en geç 13 Temmuz Pazartesi günü tarihine kadar fikri@tudoksad.org.tr adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.

CEVAP:

Katılımcı

Firma:

Ad Soyad:

Ünvan/Görevi:

Telefon (Cep):

E-posta: (*bildirilmesi zorunludur)

Bilgilerinize sunuyor ilgili çalışanlarınızın katılımını bekliyoruz.