Karfo Endüstriyel2001 yılında bir dünya markası olan Nikon’un Fotoğraf Makinelerinin, 2007 yılında ise Nikon Medikal ve Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Endüstriyel Ölçüm Cihazların Türkiye Genel Mümessili olan Karfo Karacasulu A.Ş. firmasının bir iştiraki olan Karfo Endüstriyel, laboratuvar ve endüstriyel cihazların satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

İsmini aldığı Karfo Karacasulu Şirketi, kuruluşu 1954’lere dayanan ve 1983 yılı itibariyle Karfo Karacasulu Fotoğraf Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. olarak kurumsallaşmış; distribütörü olduğu ürün ve hizmet verdiği sektörlerin genişlemesi sebebi ile 2006 yılında unvanını Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. olarak yenileyerek devam etmekte olan bir şirkettir.

Nikon Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Ölçüm Cihazlarının Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirin Karfo Endüstriyel mümessili olduğu markalar arasına, 2008 yılında görüntü analiz sektöründe dünya lideri Clemex Technologies Inc.’i ekleyerek büyümesine devam etti. Bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Karfo Endüstriyel mikroskoplar, görüntü analiz sistemleri, ölçüm cihazları ve nanoteknoloji cihazlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Türkiye'deki tek yetkili Nikon genel mümessili ve ithalatçısı.


Koşulsuz müşteri memnuniyeti

"Koşulsuz müşteri memnuniyeti" kavramını ilke edinerek, tecrübeli teknik kadromuzla müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Hizmette sınırsız ve sorunsuz yaklaşımıyla firmamız her zaman müşterilerinin güvenini ve bağlılıklarını kazanmıştır.

Karfo Endüstriyel şu an İstanbul Anadolu yakasında merkez ofis ve uygulama laboratuvarı, İstanbul Avrupa yakası ve Ankara satış merkezleri, kapsamlı teknik servisleri, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile sektördeki satış pazarlamaya yeni bir boyut kazandırmıştır.


2.500 'ün üzerinde kurulu cihaz

Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış 2.500 den fazla kurulu cihazımız ile geniş bir müşteri portföyüne sahibiz.


Vizyon ve Misyon

Uluslararası alanda markalaşmış firmaların ileri teknoloji ürünlerini Türk sanayisi ve araştırma kurumları ile buluşturarak Türkiye’deki üretim kalitesinin yükselmesine ve ar-ge çalışmaların ilerlemesine katkıda bulunmak.

Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun, kaliteli ve ihtiyaçlara özel şekilde vererek müşterilerinin bağlılıklarını sağlamak, ürün portföyünü ve hizmet gamını sürekli geliştirerek, sürekli büyümek.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda satış ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin yanında olmak.